Surja - Prace Remontowe

Efektywna sprzedaż nieruchomości

Surja Bud


serwis briggs & stratton łódź

Przed przystąpieniem do sprzedaży domu warto zadbać o to, żeby należycie się prezentował, dobrze więc dołożyć starań, aby w oczach potencjalnego nabywcy prezentował się dokładnie tak, jak tego oczekujemy. Nie ma tu mowy oczywiście o remontach generalnych, ponieważ nie zawsze posiadamy na to odpowiednio duże środki finansowe, faktem jest jednak, że lepsze wrażenie daje obiekt, który jest schludny i nie wymaga większych poprawek.

Jednym z istotniejszych etapów sprzedaży jest prezentacja nieruchomości, ponieważ może mieć ona decydujący wpływ na dalszy przebieg transakcji, warto więc wykorzystać popularne chwyty psychologiczne i sprawić, aby potencjalny nabywca czuł się w obiekcie „jak u siebie”. Nie każdy wie, że prezentowana nieruchomość powinna być...pusta i utrzymana w neutralnej kolorystyce, ściany można więc pomalować na biało i dołożyć starań, aby wewnątrz było czysto. Odwiedzający będzie miał w ten sposób szansę na wyobrażenie sobie tego, co mogłoby znaleźć się w środku.

Wiadomo jednak, że nie zawsze mamy możliwość opróżnienia nieruchomości, dlatego jeżeli ciągle w niej mieszkamy, powinniśmy zadbać o to, aby podczas prezentacji w pomieszczaniach było jak najmniej naszych osobistych rzeczy, a całość była gustownie zaaranżowana. Świeże kwiaty, podklejona tapeta czy atrakcyjna zasłona mogą zdziałać cuda, nie powinno się więc z nich rezygnować, jeżeli zależy nam na zyskownej sprzedaży posiadanej przez nas nieruchomości.

Przygotuj dom do sprzedaży


Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą partnerów Surja Bud. Dzięki długotrwałej współpracy na rynku nieruchomości oferujemy możliwość wyboru produktów o najlepszych parametrach oraz jakości. Już dziś zapoznaj się z ofertą. Najwyższej jakości produkty oferowane w ramach usługi partnerskiej. Warto również zapoznać się z ofertą pozostałych partnerów: