Surja - Prace Remontowe

Remonty i wycena

Surja Bud


dzwigi zielona gora

Wielu prywatnych właścicieli nieruchomości zastanawia się czy są w stanie w jakikolwiek sposób zwiększyć jej wartość, decydując się bardzo często na przeprowadzenie niezbędnych prac remontowych. Okazuje się jednak, że nie zawsze jest to przedsięwzięcie warte podjęcia, głównie dlatego, że rzeczoznawca majątkowy zwraca największą uwagę na czynniki zewnętrzne oraz układ pomieszczeń w przestrzeni nieruchomości.

Stan techniczny jest oczywiście bardzo istotny, nie zawsze jednak właściciel jest w stanie całkowicie odnowić mieszkanie przed jego sprzedażą. Nie jest to jednak działanie opłacalne, ponieważ środki finansowe wkładane w dokonywanie niezbędnych zmian czy korekt z powodzeniem powinny być przeniesione na poczet remontu nowego mieszkania. Wiadomo też, że każdy ma inny gust i oczekiwania, dlatego też nowy nabywca z pewnością będzie chciał samodzielnie przygotować swoje nowe mieszkanie, zgodnie z własnym poczuciem estetyki.

Jeżeli jednak zależy nam na tym, aby sprzedawane mieszkanie było schludne, z powodzeniem można odmalować ściany na neutralny kolor czy dokonać niezbędnych poprawek, takich jak naprawa nieszczelnych rur czy niesprawnych instalacji. Nie oznacza to jednak, że uda nam się sprzedać lokal za kwotę wyższą od wcześniej ustalonej, ponieważ na wycenę wpływ ma wiele czynników, które nie zawsze da się jednoznacznie określić.

Nowoczesne rozwiązania dla nieruchomości


Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą partnerów Surja Bud. Dzięki długotrwałej współpracy na rynku nieruchomości oferujemy możliwość wyboru produktów o najlepszych parametrach oraz jakości. Już dziś zapoznaj się z ofertą. Najwyższej jakości produkty oferowane w ramach usługi partnerskiej. Warto również zapoznać się z ofertą pozostałych partnerów: