Surja - Prace Remontowe

Wycena domów i mieszkań

Surja Bud


okno vetrex 90+ parametry techniczne

Ze względu na to, że branża nieruchomości dynamicznie się przekształca, bardzo często okazuje się, że stajemy przed koniecznością dokonania profesjonalnej wyceny swojego mieszkania. Choć może wydawać się to nam zbędne – zwłaszcza kiedy weźmiemy pod uwagę fakt iż coraz więcej prywatnych właścicieli wycenia nieruchomości według własnych upodobań – są takie sytuacje, w których wycena okazuje się niezbędna.

Proces szacowania wartości zapośredniczony jest przez profesjonalnego rzeczoznawcę majątkowego, który posiada rozległą wiedzę oraz doświadczenie w branży. Co jednak najważniejsze – sporządza operat szacunkowy, czyli dokument, który jest jego indywidualną opinią na temat konkretnej nieruchomości i który (jako jedyny) jest respektowany przez instytucje państwowe. Jeżeli więc musimy rozliczyć się z podatku od spadku lub darowizny, albo ubiegamy się w banku o kredyt hipoteczny, wizyta w biurze rzeczoznawcy majątkowego będzie absolutnie konieczna.

Czasami warto jednak skorzystać z jego doświadczenia kiedy zależy nam na poznaniu faktycznej wartości posiadanego przez siebie mieszkania, co jest oczywiście rozsądne biorąc pod uwagę jak istotną częścią prywatnego majątku jest możliwość swobodnego dysponowania własną nieruchomością.

Proces szacowania wartości nieruchomości


Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą partnerów Surja Bud. Dzięki długotrwałej współpracy na rynku nieruchomości oferujemy możliwość wyboru produktów o najlepszych parametrach oraz jakości. Już dziś zapoznaj się z ofertą. Najwyższej jakości produkty oferowane w ramach usługi partnerskiej. Warto również zapoznać się z ofertą pozostałych partnerów: