Surja - Prace Remontowe

Co Nowego?

Surja Bud


http://ksetra.pl/

12 Luty 2011
Nasza firma otworzyla swój nowy oddzial w Poznaniu. Jest to miasto wspaniale i bardzo mocno rozwijajace sie. Mamy zamiar dotrzymac kroku konkurencji od samego poczatku a nawet ja powoli wyprzedzac i umozliwiac klientom z Poznania skorzystanie z naszych profesjonalnych uslug.
26 Luty 2011
Nasza firma ma juz za soba podpisanie umów na pierwsze zlecenia w Poznaniu. Prace remontowe jakie oferujemy maja pomóc nam przejac jak najwiekszy monopol nad nieco zacofanym rynkiem remontowo-budowlanym w stolicy Wielkopolski. Póki co jestesmy dobrej mysli.
5 Kwiecien 2011
Za nami pierwsze prace związane z budową osiedla w Mosinie. Wszystko jak na razie idzie zgodnie z planem, ale trzeba pamiętać, że to dopiero początek. Mimo wszystko wygląda to bardzo obiecująco.


Profesjonane domy i mieszkania


Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą partnerów Surja Bud. Dzięki długotrwałej współpracy na rynku nieruchomości oferujemy możliwość wyboru produktów o najlepszych parametrach oraz jakości. Już dziś zapoznaj się z ofertą. Najwyższej jakości produkty oferowane w ramach usługi partnerskiej. Warto również zapoznać się z ofertą pozostałych partnerów:

Najlepsze we wnętrzach są fototapety z naszego sklepu