Surja - Prace Remontowe

Domy

Surja Bud


WYmarzony domek drewniany na działkę http://stimeo-domki.pl/28-domek-drewniany od Stimeo

Dom to schronienie, własny kącik cieszący się większą swobodą niż zwykłe mieszkanie w bloku. W dzisiejszych czasach , są bardzo nowoczesne domy, które sami możemy sobie zaprojektować według naszego życzenia, dowolnie wybrać miejsce na garaż na tarasach.

Mając taki swój dom mamy większą swobodę ,mam tu na myśli, że bez problemu możemy chodzić w stroju kąpielowym, co przed blokiem już nie wypada. Ale dom to również obowiązki związane z pielęgnacją domu, ogrodu i całego obejścia.

Latem trzeba skosić trawę, wyplewić rabaty kwiatowe, podlewać ogród. Zawsze jest coś do zrobienia,ale robimy to sami i to nas bardzo cieszy. Inną sprawą jest to, że wiadomo łatwiej się mieszka niż w bloku, ale np. okres świąt wymaga od nas sprzątanie całego domu, mycia nie dwóch ale 10 okien, kilkanaście drzwi.

Prawdziwą frajdą jest strojenie światełkami i girlandami obejścia naszego domu, gdzie prawdziwy efekt widać wieczorem, po prostu jest pięknie. Zimą mieszkanie w domku jednorodzinnym jest bardzo przytulne, jeśli mamy kominek to naprawdę jest cały urok mieszkania na wsi.

Mieszkania


Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą partnerów Surja Bud. Dzięki długotrwałej współpracy na rynku nieruchomości oferujemy możliwość wyboru produktów o najlepszych parametrach oraz jakości. Już dziś zapoznaj się z ofertą. Najwyższej jakości produkty oferowane w ramach usługi partnerskiej. Warto również zapoznać się z ofertą pozostałych partnerów: