Surja - Prace Remontowe

Praca w nieruchomościach

Surja Bud


omet

Jesteś zainteresowany pracą u nas? Mamy dla Ciebie bardzo dobrą wiadomość. Właśnie rozpoczęliśmy nabór na wolne stanowiska do pracy w naszym zespole. Kogo potrzebujemy? Przede wszystkim ludzi chętnych do pracy, które wykazują potencjał zawodowy i chciałyby się przy pracy z naszym teamem rozwinąć.

Operator Dźwigu

Poszukujemy osób chętnych do operowania dźwigiem. Wymagana oczywiście znajomość poruszania się i obsługi narzędzi dźwigu budowlanego. Mile widziane doświadczenie w tym zawodzie. Obowiązkowe są zaświadczenia o przebytym kursie w tym zakresie. Jeśli uważasz, że nadajesz się na to stanowisko to skontaktuj się z nami w dziale kontakt.

Pracownik budowlany

Osoba fizyczna, której zadaniem będzie wykonywanie ogólnych prac budowlanych przy naszych projektach. Wymagany duże potencjał oraz chęć do pracy. Mile widziane doświadczenie w zawodzie. Praca dla ludzi obowiązkowych.

Kariera


Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą partnerów Surja Bud. Dzięki długotrwałej współpracy na rynku nieruchomości oferujemy możliwość wyboru produktów o najlepszych parametrach oraz jakości. Już dziś zapoznaj się z ofertą. Najwyższej jakości produkty oferowane w ramach usługi partnerskiej. Warto również zapoznać się z ofertą pozostałych partnerów: